Statyba, rekonstrukcija ir remontas

Jeigu ketinate statyti, rekonstruoti ar remontuoti statinius regioniniame parke, kviečiame atvykti į Metelių regionio parko direkciją ir pasikonsultuoti su specialistais. Dėl konsultacijos laiko rekomenduojame susitarti iš anksto. Gyventojus konsultuojame ir telefonu.

Statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbai Metelių regioninio parko direkcijos teritorijone privalo atitikti Metelių regioninio parko apsaugos reglamento ir Metelių regioninio parko tvarkymo plano reikalavimus.

Rekomenduojame rengiant statinių projektus vadovautis Valstybės saugomų teritorijų tarnybos išleista knyga: „Kaimo statyba. Dzūkija“, Parsisiųsti (13 MB)

Statybą leidžiantį dokumentą (SLD), jeigu toks leidimas reikalingas, išduoda Savivaldybės administracija. Prašymai išduoti SLD priimami per informacinę sistemą „Infostatyba“ adresu www.planuojustatyti.lt.

Jeigu nesate įsitikinę, ar būtina gauti Statybą leidžiantį dokumentą, galite pasikonsultuoti su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos specialistais konsultacijų telefonu (8 5) 207 3333.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-28