Lankytojų centras

Adresas: Seirijų g. 2, Metelių k. 67482 Lazdijų raj. ( Vieta žemėlapyje)
Tel. +370 601 55716; 
El. paštas [email protected]

Darbo laikas:

II – V   9:00 – 18:00
  VI     10:00 – 15:00 

Valstybinių švenčių dienomis lankytojų centras nedirba. Prieš šventinę dieną dirbama viena valanda trumpiau.

Interaktyvi ekspozicija stiklinių sienų pastate ant Dusios ežero kranto nustebins daugumą lankytojų . Veiklos turės tiek suaugusieji, tiek vaikai. Norėdami atrasti, tai kas reta ir vertinga, turėsite atverti stalčiukus, dureles ar pažvelgti į medžio drevę.

Čia galima susiplanuoti kelionę, susipažinti su balinių vėžlių gyvenimu, užsisakyti ekskursiją ar išsinuomoti kelionės inventorių (dviratį, kanoją, inklentę). Per galingą optinę įrangą galima stebėti Dusios ežero apylinkių kraštovaizdį ir ežere plaukiojančius paukščius.

Prie Lankytojų centro prasideda 3,5 kilometrų ilgio pažintinis pėsčiųjų takas ir dvi dviračių trasos. Keliauti galima savarankiškai arba su direkcijos specialistu.

Lankytojų centro pastatą ir pirmąją ekspoziciją suprojektavo architektai G. Natkevičius ir R. Adomaitis. Architektų darbas įvertintas „Archiformos“ premija kaip geriausias 2001 metų architektū ros kū rinys. Dabartinę lankytojų centro ekspoziciją „Ką pasakytų ežerai“ suprojektavo ir 2013 m. įrengė UAB „Ekspozicijų sistemos“.

Ekspozicijos pristatymo, ekskursijų , edukacinių užsiėmimų užsakymas vykdomas telefonu +370 601 55716 (Lankytojų centro administratorius, Artūras Pečkys) ir el. paštu [email protected] .

Lankytojų centro naujienos:

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-03