Kur panaudojamos lankytojo bilieto lėšos?

Data

2021 02 19

Įvertinimas
0
Kryziu_sventove_kryz_piev_900.jpg

Kas yra bendro tarp sūpuoklių Dusios ežere ir Kryžių šventovės šaltinio? Tai Jūsų gausiai perkami savanoriški lankytojo bilietai. Ačiū sąmoningiems lankytojams. Per 2020 metus Metelių regioninio parko direkcija surinko 3849 eurus už lankytojo bilietus. Džiugu, kad daugėja lankytojų, kurie įsigyja 5 eurų vertės mėnesinį bilietą.

Netoli atstatytos Kryžių šventovės, pietvakarinėje Dusios ežero pakrantėje, yra stebuklingomis galiomis garsėjantis šaltinis. Lankytojų (241 eur) ir Alytaus motociklininkų keliautojų klubo "Baltic Bikers RC" lėšomis buvo atnaujinti šulinio žiedai ir padaryti vandens tyrimai.

Aplinkos pažinimas ir poilsis gamtoje nebūtų tokie smagūs, jeigu nebūtų tvarkingos vietelės, kur karaliai pėsti vaikšto. Lankytojų centro WC priežiūrai per 2020 metus buvo panaudoti 1774 eurai arba 42 centai nuo kiekvieno nupirkto bilieto.

Nebuvo pamišti ir rečiausi parko ropliai. Balinių vėžlių apsaugai buvo skirta 839 eurai arba po 22 centus nuo kiekvieno bilieto.

Ne visos atliekos pasiekia rūšiavimo konteinerį. Bešeimininkių atliekų tvarkymui panaudoti 135 eurai.

Pavasarį, kai ežerai nusipurtys ledo kailinius, į Dusios ežerą sugrįš daugumos jau pamėgtos informacinės sūpuoklės. Įsigijusiems mėnesinį 5 eurų vertės bilietą ir toliau dovanosime 1 valandos keliones irklente Dusios ežere ar elektriniu paspirtuku.

Paremti Metelių regioninį parko direkcijos veiklą galite ir nevažiuodami į lankytojų centrą. Lankytojo bilietą galima įsigyti išsiunčiant SMS žinutę su tekstu MRP numeriu 1860 arba elektroninės prekybos sistemoje Bilietai.lt .